Je hebt niets in je winkelwagen.
Reken af met uw account
Afrekenen als een nieuwe klant
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Of gebruik
Maak een Petite Amélie account aan
Beschermd met reCAPTCHA - de Google Privacy Policy en Terms of Service zijn van toepassing.
Verschonen, opbergen en organiseren komen samen in één meubel dat jaren meegaat. Een goede commode geeft rust in de babykamer: alle luiers, rompertjes en doekjes binnen handbereik, met een stevig werkblad op prettige hoogte. Van compacte modellen tot ruime XL-commodes met zes lades, je vindt hier een babycommode die bij jullie ruimte en routine past.
COMMODE «AMANDE» | OATMEAL
COMMODE «CANNELLE»
COMMODE «JAPANDI» | NATUREL
Commode «Japandi» | Wenge
COMMODE VOOR BABY «SOIE» | OATMEAL
Commode «Noma» | Cocoa
Bladvergroter voor commode «Noma» | Cocoa
Commode «Noma» XL | Cocoa
Commode «Noma» XL | Beige
Commode «Noma» | Beige
Bladvergroter voor commode «Noma» | Beige
Commode «Chêne»
Bladvergroter voor commode «Chêne»
Commode «Rétro» XL
Commode «Rétro»
Bladvergroter voor commode «Rétro»
Commode babykamer | «Vintage» | Hout
Commode «Bocca Nova» | Wit
COMMODE VOOR BABY «ROSEAU» | WALNOOT
BABY LUIERTAFEL «HETRE» | WALNOOT
BABY LUIERTAFEL «HETRE» | WIT EN NATUREL
Baby luiertafel «Hetre» | Cocoa
Baby luiertafel / verzorgingstafel «Brise»| Wit & naturel hout
BLADVERGROTER VOOR COMMODE «CANNELLE»
BLADVERGROTER VOOR COMMODE «AMANDE» | OATMEAL
BLADVERGROTER VOOR COMMODE «JAPANDI» | NATUREL
Bladvergroter voor commode «Japandi» | Wenge
Bladvergroter voor commode «Bocca Nova» | Wit
Baby commode «ÉTOILE» incl. bladvergroter | Wit
Commode voor Baby «Milenne» | Wit
Bladvergroter voor commode «Milenne» | Licht grijs
BABY LUIERTAFEL «HETRE» | ZWART
BLADVERGROTER VOOR COMMODE «SOIE» | OATMEAL
COMMODE VOOR BABY «ROSEAU» | OATMEAL
BLADVERGROTER VOOR COMMODE «SOIE» | WIT
Commode babykamer | «Vintage» | Wit
Verschoontafel voor babybed | wit
BLADVERGROTER VOOR COMMODE «ROSEAU» | WALNOOT
Een commode is het hart van de babykamer: hier verschoon je, berg je op en houd je het overzicht. Met een bladvergroter wordt de ladekast een volwaardige verschoonplek met opstaande randen, zodat je baby veilig ligt tijdens het aankleden. Later haal je de bladvergroter er simpelweg af en blijft er een stevige kast over voor de peuterkamer en daarna. Zo verandert één meubel mee met elke fase.
De meeste modellen hebben soft-close lades die zacht en geruisloos dichtglijden, zodat een slapende baby niet schrikt. Commodes zijn er in standaardformaat met twee tot drie lades en als ruime XL met zes lades, zoals de Noma XL en Rétro XL, voor wie extra opbergruimte zoekt.
Onze commodes combineren gelamineerd spaanplaat met melaminecoating en warme, massief houten accenten, afhankelijk van de collectie: massief eiken, essen of beuken in de poten en details. De afwerking is een gladde melaminecoating, handig bij het ochtendlijke verschoonmoment. De Japandi-collectie valt op door decoratieve lamellen van onbewerkt eikenhout aan de voorkant, voor een natuurlijke, rustige look.
Denk bij je keuze aan de ruimte, het aantal lades en de bijpassende accessoires. Stem je commode af op het ledikant en de rest van de inrichting van de babykamer voor een rustig, samenhangend geheel. Zoek je een compacter alternatief? Dan bieden onze luiertafels een ruimtebesparende verschoonplek met een vaste werkhoogte. Een commode past net zo goed in een cadeauwens voor aanstaande ouders, te vinden tussen onze cadeaus voor de babykamer.
Bij de Étoile commode is de bladvergroter inbegrepen. Bij alle andere commodes bestel je de bladvergroter los bij. Een bladvergroter past uitsluitend op de bijpassende commode uit dezelfde collectie, dus kies de versie die bij jouw model hoort. Let op: de Bocca en Bocca Nova bladvergroters zijn niet onderling uitwisselbaar, en de Céleste commode heeft geen losse bladvergroter.
Met de bladvergroter kun je de commode als verschoonplek gebruiken tot je kind ongeveer 15 kg weegt, wat gemiddeld rond de 2,5 tot 3 jaar is. Daarna haal je de bladvergroter eraf en houd je een ruime ladekast over die nog jaren meegaat in de kinderkamer. Laat je kind tijdens het verschonen nooit alleen op de commode.
Ja. Bij elke commode wordt kantelbeslag meegeleverd dat altijd gemonteerd moet worden. De bevestigingsmaterialen voor de muur zelf, zoals pluggen en schroeven, zitten er niet bij, omdat de juiste keuze afhangt van je muurtype. De commode wordt door een volwassene gemonteerd.
Nee, het aankleedkussen wordt apart verkocht. Voor de bladvergroter raden we een aankleedkussen van 70x50 cm aan met een zijkanthoogte van minimaal 10 cm, zodat je baby prettig en veilig ligt. Bij de luiertafels uit de Hetre-serie past uitsluitend het bijpassende aankleedkussen van Petite Amélie.